תמ"א 38 ירושלים

כל מה שרציתם לדעת על  תמ"א 38 ירושלים ולא העזתם לשאול

גם לתושבי ירושלים מגיע ולא רק לתושבי מדינת תל אביב. כיום גם בעיר הקודש ניתן ליהנות מתוכנית תמ"א 38 ירושלים, ממש כמו שתושבי רעננה נהנים מתוכנית תמ"א 38 רעננה. המשיכו לקרוא וגלו כל מה שרציתם לדעת על תמ"א 38 ירושלים ולא העזתם לשאול.

 

יש הבדל בין תמ"א 38 ירושלים לתמ"א 38 רעננה?

אולי תתפלאו לדעת אבל תוכנית תמ"א 38 ירושלים אינה שונה מתוכניות תמ"א אחרות. למעשה, מכיוון שמדובר בתוכנית ארצית (ראשי התיבות של תמ"א משמען תכנית מתאר ארצית) אסור גם שיהיה הבדל

אבל בכל מקום ומקום התכנית מקבלת דגשים אורבניים אחרים מתוקף פגיעותם בפני רעידות אדמה. למעשה, תכנית תמ"א 38 באה להגן על תושבי מדינת ישראל מפני רעידת האדמה הצפויה. ורק כדי לסבר את האוזן – בישראל מתרחשת בממוצע כל 100 שנה רעידת אדמה חזקה במיוחד.

 

אז מה הפתרון?

הפתרון אינו מידי שמיים אלא מידי אדם ויותר מדויק בידי המומחים של חברת אפקים. לפני כ-97 שנים ירושלים נפגעה ברעידת האדמה הקודמת ועכשיו הזמן למנוע שזה יקרה שוב. למעשה, אנחנו בישורת האחרונה בתחום הזה או בדקה ה-90 ויפה שעה אחת קודם. אמנם זהו אוסף של קלישאות אבל הן נכונות מסיבה אחת :

מדובר בעניין של פיקוח נפש ובהלכה למעשה בהבדל שבין חיים למוות. לכן אם אתם רוצים להיות בצד הנכון של המשוואה אתם חייבים לפנות לטובים ביותר, כלומר למומחים של חברת אפקים. אנחנו ממשיכים אתכם להמשיך בקריאה כדי להבין למה זו הבחירה הנכונה.

 

הבחירה הנכונה שמצילה חיים

הבחירה בחברת אפקים היא הבחירה הנכונה כי לחברה זו נסיון של כ-30 שנה בתחום, כלומר עוד מהימים שבהם תכנית תמ"א 38 הייתה רק בגדר רעיון רחוק. חברה זו יוזמת ומבצעת פרויקטים בתחום זה בכל רחבי הארץ כולל במבנים תעשייתיים, מסחריים, עסקיים ופרטיים.

במהלך 30 שנות עבודתה צברה החברה מוניטין שמבוסס על אמינות, עמידה בלוחות זמנים, יחס אישי ללקוחות, מקצועיות, בטיחות ובעיקר איכות. כל הפרויקטים של החברה מלווים ע"י טובי המהנדסים, המפקחים והאדריכלים כך שאתם בידיים הכי טובות שיש.

 

מה צריך לעשות?

למעשה, אתם לא נדרשים לעשות הרבה אלא רק לבחור את שיטת הפנייה שלכם לחברת אפקים. לרשותכם עומדים מספר ערוצי תקשורת כמו טלפון(072-33-80-713), מייל ( ofakim3@walla.co.il) והשארת הודעה באתר האינטרנט. למעשה, נסיעה מיוחדת למשרדי החברה ברוטשילד 107 כלל אינה נדרשת.

אבל זו רק ההתחלה כי החברה מתאימה את עצמה לכל פרויקט ללא תלות במורכבותו, גודלו או היקפו ומגשימה את חלומות לקוחותיה בתחום הבנייה תוך שימוש בכלים דינמיים, גמישים ויצירתיים.

אז אל תחכו לביאת המשיח או לרעידת האדמה (מה שיבוא קודם) וצרו קשר עוד היום עם חברת אפקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.