ימי גיבוש לקבוצות

מתעניינים ביום גיבוש לקבוצה שיהיה מקורי ואיכותי מבלי לוותר על ההנאה של כל המשתתתפים? בואו להתרשם ממגוון ימי גיבוש לקבוצות מבית הסטודיו לבישול שמתאימים למשתתפים מגיל 15. הסטודיו לבישול מתמחה בימי כיף לקבוצות ומאפשר לבחור בין מבחר של סדנאות, סיורים ואתגרים שסובבים סביב התחום הקולינרי.

כל ימי גיבוש לקבוצות של הסטודיו לבישול נמשכים כשלוש שעות, אך אתם לא תרגישו איך הזמן רץ ותיהנו מכל רגע הודות לעובדה אחת : אין צורך בנסיון או בידע קודם כדי להשתתף בימי כיף לקבוצות מבית הסטודיו לבישול. כל ימי הגיבוש לקבוצות קיבלו את כשרות הרבנות ת"א ולבחירתכם מגוון אפשרויות  :

  • סדנת בישול קלאסית –בסדנה זו רשימת חומרי גלם קבועה אך נושאיה משתנים בהתאם לסגנון או לתחום קולינרי. בסדנה זו כל הקבוצה משתתפת בהכנת ארוחה בת 5-8 מנות שכוללת גם קינוח.
  • סדנת קרב סכינים – בסדנה זו מחלקים את חברי הקבוצה ל-2 והם מתחרים אלו באלו במשימה אחת : הכנת הארוחה הטעימה ביותר מאותם חומרי גלם.
  • אתגר אורבני – בסדנה זו נהנית הקבוצה מתחרות, מאתגר ומטיול אורבני בלווית שף מקצועי. גם כאן חברי הקבוצה נחלקים ל-2 ומתחרים ביניהם בהכנת הארוחה הטעימה ביותר, אך חומרי הגלם תלויים במצרכים אותם רכשו חברי הקבוצה.
  • סיור קולינרי – סיור זה ניתן להיות במסגרת עצמאית או כחלק מסדנת בישול אחרת. (ימי גיבוש לקבוצות מכל סוג אחר) סיור זה נערך באחד משווקי העיר ת"א (הכרמל, התקווה או לוינסקי) וכולל סיפורים וטעימות.
  • סדנת קוקטיילים – בסדנה זו ילמדו חברי הקבוצה להכין קוקטיילים מסוגים שונים כמו למשל סנגרייה, מוחיטו, קוסמופוליטן ועוד.
  • סדנת יין – בסדנה זו יתוודעו חברי הקבוצה לעולם היין : הם יכירו את המונחים והמושגים השונים וילמדו להתאים יין לכוס המתאימה.

אמנם הבחירה בין המבחר של ימי גיבוש לקבוצות היא קשה, אך למה לא לעשות אותה לקלה? אנשי הסטודיו לבישול יסייעו לכם לבחור את הסדנה המתאימה מבין מגוון ימי כיף לקבוצות. ומה אתם צריכים לעשות? רק להתקשר לטלפון 03-3038115 ולקבוע יום ושעה לפעילות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.