גופי תאורה

התאורה שבבית מתחלקת לשניים. יש את התאורה הפונקציונאלית ויש את התאורה המכונה תאורת אווירה. במאמר שלפנינו נדון על כל הנושא של התאורה לבית – כאשר אנחנו רוצים לשלב אותה בקירות גבס.

תאורה לבית – למה כל כך חשוב להשקיע בה?

ישנם אנשים רבים המשפצים את הבית, וכאשר הם מגיעים לנושא של גופי תאורה הם מעט מזניחים את הנושא ולא נותנים את הדעת לעובדה כי התאורה זהו לא רק עניין פונקציונלי. התאורה היא זו שבעצם אחראית אף מבלי שנשים לב לדבר גם לאווירה שנוצרת בחלל וגם למראה העיצובי המתקבל בסופו של דבר.

התאורה לבית –  גופי תאורה משולבים בעיצובי גבס

בשנים  האחרונות התפתחה והשתכללה מאוד הטכנולוגיה בתחום של עיצוב בגבס. כך נפתחו הרבה מאוד אפשרויות חדשות של עיצוב התאורה באופן מתוחכם ודקורטיבי תוך שהתאורה משולבת עם כל אותם האלמנטים שהגבס מציע לנו.

למה הפך הגבס למוצר כל כך שימושי? לאחר שהגבס היה מוכר לנו בעיקר מהעולם הרפואי, הוא החל להשתחל אט אט לעולם הבניה כאשר בתחילה עשו בו שימוש רק כתחליף לקירות כאשר רצו לחסוך בעבודות הבנייה המורכבות. רבים פקפקו באשר לאיכות החומר ולחוזקו אך מהר מאוד הם הבינו כי מדובר כאן בתחליף שהוא דווקא איכותי מאוד והוא מצליח להתנהג ממש כמו קיר אמתי.

לאחר שהגבס הצליח להתאזרח גם בבתים יוקרתיים התגלו אפשרויות רבות אשר בעזרתן ניתן ליצור עם הגבס עיצובים מדהימים ולשלב בתוכם גופי תאורה באופן שכל החלל ייהנה מעיצוב יוקרתי ומעניין במיוחד.

כך אנחנו מוצאים היום את המזנונים העשויים על טהרת הגבס. נישות שונות בבית, מדפים, קרניזים ועוד. כאשר האפשרות לשלב בתוך כל אותם העיצובים גם גופי תאורה של החדר הופכים את החלל ליוקרתי ומיוחד.

כאשר אנחנו מעצבים את הבית מחדש בעזרת הגבס, יהיה עלינו לקחת בחשבון גם את כל הנושא של תאורה לבית כאשר יהיה עלינו לתכנן אותה כבר בעת העבודה עם הגבס.

כך נוכל ליהנות ממראה יוקרתי ומיוחד של הבית וזאת ללא השקעה גדולה מידי.

רוצים להתייעץ עם המומחים? רזיאל תאורה – הוא הכתובת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.